Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Jabra Зборуваат 410 Уз Звучникот за Pc

Jabra Зборуваат 410 Уз Звучникот за Pc

DEN 2616.00
 

Производот е достапен
Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Тенок и компактен дизајн со интегриран USB кабел за управување за брзо поставување и заштитна патување случај.Plug-and-play функционалност овозможува лесно поврзување на сите Компјутери.Одличен квалитет на звукот со HD Voice ви овозможува да имаат различни разговори на двете страни на линијата.Omni-насочен микрофони ги собереш звуци од секој агол и да бидете сигурни дека секој е слушнале.Built-in 3.5 mm слушалки порта ви овозможува да го поврзете слушалки директно за приватни разговори.Jabra Зборуваат 410 УЗ Speakerphone.

Кон својствата

Производи во категоријата