Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
YYDMBH Компас 1PC Отворено Свирче Компас Термометар 3 во 1 Кампување Пешачење Додаток Мулти-Функционални Алатки за Преживување Најлон Вратот Јаже Компас

YYDMBH Компас 1PC Отворено Свирче Компас Термометар 3 во 1 Кампување Пешачење Додаток Мулти-Функционални Алатки

DEN 1051.20
 

Производот е достапен
Достапност

Професионални компас, специјално дизајниран за подводни работа како нуркање и пливање, тоа ќе ве доведе до вистинската насока цело време.Направени од високо-квалитетен материјал, компасот е водоотпорен и издржлив, лесен доволно за да се носат за подводни работа без доведување дополнителни товар.Преносни Рачен Компас со игла и насочен стрелките, ориентирање линии компас и lanyard.Направени со сериозни туристите во умот, овој професионален огледало компас беше наменета за прецизно насочување на мерење.Комбинирање на напредни инженерски и внимателен дизајн со ултра издржливи материјали, нашата авантура подготвени compasses се брзи, стабилни, и едноставен за користење. 3 во 1 мулти-функција за итни случаи whistle3 функција : свирче, термометар, compass Durable пластични свирче и најлон вратот lanyard On една страна има компас, а другата е целзиусови степени thermometer Specifications : Материјал : Plastic Temperature опсег : -20-50 степени Celsius Whistle Димензии : 50 x 33mm/1.96 x 1.29 inch Neck Lanyard должина : околу. 40cm / прибл. 15.74 inch Whistle боја : Маслиново green Package се Вклучени : 1*pc Итни Опстанок Опрема Whistle Highly точни, брз одговор и непречено движење.Близнаци наслов индикатори за усогласување на компас разбира.

Кон својствата

Производи во категоријата