Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Akro-Mils 30136 Louvered Челик Ѕид Панел Гаража Организатор, (36 x 19-Инчен), Сива, (1-Pack) & 30235 AkroBins Пластични Складирање Бин Виси Редење Контејнери, (11 x 11x 5-Инчен), Сина, (6-Pack)

Akro-Mils 30136 Louvered Челик Ѕид Панел Гаража Организатор, (36 x 19-Инчен), Сива, (1-Pack) & 30235 AkroBins

DEN 3320.16
 

Производот е достапен
Достапност

Производот 2 : ОДЛИЧНА ЗА– Организирање на училници, гаража, игра области, мала играчка складирање, болница снабдување соби, и многу повеќе – До 50 фунти капацитет оценка.Производот 2 : СКЛАДИРАЊЕ БИН ДИМЕНЗИИ - Надвор (10-7/8-Инчен x 11-Инчен x 5-Инчен), во Внатрешноста (10-1/4-Инчен x 10-Инчен x 4-3/4-Инчен) – Случајот на 6.Засилен страна-rib дизајн додава сила и го спречува ширење кога поставени.

Кон својствата

Производи во категоријата