Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ватенка Подлога, Голема, Лесна, Terquoise Прстени C48494-A12

Ватенка Подлога, Голема, Лесна, Terquoise Прстени C48494-A12

DEN 958.80
 

Производот е достапен
Достапност

Попуст од 33% попуст листа цена.Висок квалитет на ткаенини направени специјално за ватенка поддршка.Лесна 108" X 108".Големи, одговара на Кралот, Superqueen, Кралицата, Двојна или Твин Големина Јоргани. 100% Памук со не чини.Одлично за рачно или машинско quilting.Било рецидив ткаенина може да се користи за врзување или piecing. 108"x108" - 100% памучна ткаенина, специјално направени за ватенка поддршка.Precut да одговара на Кралот, Superqueen, Кралицата, Двојна или Твин Големина Јоргани.Било рецидив ткаенина може да се користи за врзување или piecing.Спакуван и спремен за брза испорака и со Премиерот.

Кон својствата

Производи во категоријата