Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
upscreen Нула Shield Clear Екран Заштитник за видео камера со 10.2 cm (4.0 inch) ја Прикажува [89 x 50.2 мм, Размер 16:9], Силна Нула Заштита, Високо ниво на Транспарентност, Multitouch Оптимизир?

upscreen Нула Shield Clear Екран Заштитник за видео камера со 10.2 cm (4.0 inch) ја Прикажува [89 x 50.2 мм,

DEN 383.52
 

Производот е достапен
Достапност

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот.Силна Нула Заштита.Високо Ниво На Транспарентност.Анти-Отпечаток, Multitouch оптимизиран.Лесно, Балон-Бесплатна Инсталација.upscreen Нула Shield Clear Премиум Екран Заштитник обезбедува силна нула заштита и обезбедува лесно чистење поради анти-отпечатоци слој.Висок Transparency The 94% светлина пенетрација задржува на екранот јасност и острина.Силна нула protection The нови развиено силна слој на вашиот upscreen Нула Shield Clear го штити вашиот екран од гребнатини и штети.Анти-Отпечатоци Coating The oleophobic слој отпорен на масла и smudges, го намалува отпечатоци од прсти и обезбедува лесно чистење.Екран на допир оптимизиран multitouch оптимизиран површината задржува оригиналниот допир искуство на вашиот уред.Мазната површина на заштитник обезбедува пријатен на допир сензација.Лесно, балон-слободен installation The напредни силикон лепило обезбедува лесен, балон-бесплатна инсталација и добра адхезија.Тоа е лесно да се отстрани со никаква леплива остатоци или знаци на лево.Прецизност Cut Your upscreen Нула Shield Clear е произведен во Германија со повеќето напредна ласерска технологија по највисоките стандарди за квалитет.Еден пакет (сет) содржи : 1 upscreen Нула Shield Clear Екран Заштитник, 1 Чистење Избрише, 1 Мазнење Картичка, 1 Влажна Подлога, 1 Прашина Смена, 3 Водич Налепници, Инструкции за Инсталација.

Кон својствата

Производи во категоријата