Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
IBOANN 4 Пакет Сина Светлина Блокирање Очила Жени Мажи, Анти напрегање на очите Компјутерски Очила, Ретро Круг Рамки со Јасна Леќа

IBOANN 4 Пакет Сина Светлина Блокирање Очила Жени Мажи, Анти напрегање на очите Компјутерски Очила, Ретро Круг

DEN 263.76
 

Производот е достапен
Достапност

Увезени.TR90 рамка.Анти-рефлективен леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 49 милиметри.Мост : 18 милиметри.Рака : 140 милиметри. [Анти Сина Светлина Очила] Ретро Сина Блокатор Очила со Blue Ray и UV400 Заштита, Јасно не рецепт bluelight очила може да се намали до 95-99% штетни blu-ray од КОМПЈУТЕР, лаптоп и ТВ екранот. [Длабок Сон] Носи Antiglare Компјутерски Очила со Транспарентни Леќа, ќе можат да уживаат во игри на среќа / читање на дигитални следење без (визија) замор на очите, очите сува, отсјај, главоболка, мигрена и замор, Сино-светлина shield може да ви даде подобар сон. [Незаменлива Искуство] Лесни и Издржливи Сина Светлина Филтер Очила, гроздобер и симпатична широк TR90 круг очила рамка + сигурен пролет зглоб одговара на сите лицето форми, да се обезбеди удобен за носење за долги периоди на време. [4 Пара на Eye Glasses на Голема Цена] Стилски и Трендовски Моден Дизајн Стил, што сте целосно на личноста цело време, Најдобро фестивал костим eyewear подароци за вашето семејство или пријатели. [No-Страв Ризик] Секој проблем за овој сет, ве молиме контактирајте со нас, ние сме секогаш да биде тука за да ги реши вашите проблеми, имате никаков ризик да се обиде.Не, IBOANN очила се направени со 3А Транспарентен Анти Сина Светлина Леќа, тие немаат значително боја разлика.Што ќе направи да се чувствувате сигурен носи искуство во споредба со другите инфериорни во однос на квалитетот жолта леќи.Не, носот мост на IBOANN очила е ергономски дизајниран.На рационализација, интегрирани носот мост одговара на вашето лице совршено.Да, IBOANN очила се направени од TR90 материјал, тие се трајни и лесни.Можете да го носат сите нив ден без непријатност.Скриени пролет шарки има две големи предности.Тие автоматски се прилагоди на отворањето агол за да одговара на вашето лице, така што тоа се вклопува совршено.Во исто време, скриени дизајн нема да стиснете на вашата коса.

Кон својствата

Производи во категоријата