Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Cirepil Пре & Пост Depilatory Масло, 1 Литар/33.81 оз.

Cirepil Пре & Пост Depilatory Масло, 1 Литар/33.81 оз.

DEN 767.76
 

Производот е достапен
Достапност

Јасмин врз основа на нафта. 1 литарско шише.Масло го олеснува ефективноста на восок и услови на кожата во исто време.Оваа светлина, јасмин врз основа на нафта е совршена подготовка за шанса.Ова масло го олеснува ефективноста на восок и услови на кожата во исто време.Исто така, може да се користи после шанса постапки и за масажа на телото.Користете го повремено на суви делови на кожата или на ладно кожата пред да шанса.Размачкана вишокот масло пред шанса.Насоки чистење на кожата пред поднесување на барањето.Бришење мала капка од масло на кожата пред примената на восок.Cirepil Пред Depilatory Масло хидрира и moisturizes на надворешните слоеви на кожата.Paraben слободни формула, кожата останува мека и мазна по депилација или масажа.Алерген слободни Јасмин цвет мирис.Вегетаријанската пријателски.ГОЛЕМИНА/ПАКЕТ : 250ml капка врвот шише / 1 Литар Рефил.ДА СЕ ПОДГОТВИ И ДА СЕ ЗАШТИТАТ : ПРЕД ШАНСА ЗА НЕГА.ТЕКСТУРА/COLOR/МИРИС : Течност масло текстура, сончево жолта боја, алерген слободни Јасмин цвет мирис.Cirepil Производи Се Произведени Без Суровост.

Кон својствата

Производи во категоријата