Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Rocol Rtd Соединение 50G Цевка

Rocol Rtd Соединение 50G Цевка

DEN 360.24
 

Производот е достапен
Достапност

RTD Соединение е мека паста за употреба во reaming, прислушување и за дупчење и други метални сечење операции.RTD Соединение е погодна за сите метали, вклучувајќи ги затврднале челици, nimonics и titaniums.Содржи екстремен притисок адитиви, RTD Соединение значително го намалува триењето даваат врвен своите перформанси.

Кон својствата

Производи во категоријата