Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Moen T990-4792 Шато Две-се Справи со Ниска Лак Римски Када Тапа со Вентил, Хром

Moen T990-4792 Шато Две-се Справи со Ниска Лак Римски Када Тапа со Вентил, Хром

DEN 6092.88
 

Производот е достапен
Достапност

Таа треба да дојде како изненадување дека ќе трошат повеќе активни време во кујната од која било друга просторија во домот.И со значајни иновации како зголеми спреј власт со Сила се Зголеми или hands-free погодност со Motion Sense, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.Капење на бебето.

Кон својствата

Производи во категоријата