Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Sterilite 16 Четвртиот Јасно Редење Плакарот Складирање Кутија Сад Во Када (72 Парчиња)

Sterilite 16 Четвртиот Јасно Редење Плакарот Складирање Кутија Сад Во Када (72 Парчиња)

DEN 646.80
 

Производот е достапен
Достапност

16 четвртиот складирање кутија со бела капак и се види преку база.Јасно чување има види преку база дозволувајќи им на содржината да биде лесно да се идентификува.Направен во U. S. A. Вдлабнати рачки за лесно да го дигате прстот.Сигурно одговара на капакот.Јасно низ сите нередот и донесе некоја организација и разумот назад до вашиот плакар со Sterilite 16 Четвртиот Јасно Редење Плакарот Складирање Кутија Сад Када.Ова поле има се види преку база, која им овозможува на содржината да биде лесно да се идентификува.На нетранспарентно капак прилепува цврсто врз база за да се задржи содржината содржани и безбедна.Оваа складирање кутија е идеален за чување на мали објекти низ дома, и се вклопува во склопот на 16 инчен плакарот shelving, што го прави идеален за организирање и чување на мали предмети во плакарот.Направи организирана плакарот реалност со Sterilite 16 Четвртиот Јасно Редење Плакарот Складирање Кутија Сад Када.

Кон својствата

Производи во категоријата