Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SCREENSHIELD Екранот Штит Екран Заштитник за CUBOT Магија [Пакет за 3, 2 Верзии] - Целосна Покриеност на Екранот и да Го Врати Кога се Користи со или Без Мобилен Телефон случај,

SCREENSHIELD Екранот Штит Екран Заштитник за CUBOT Магија [Пакет за 3, 2 Верзии] - Целосна Покриеност на Екранот

DEN 322.56
 

Производот е достапен
Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Идеално решение за флексибилни дисплеи или за прикажува со заоблени рабови; на леплив слој е дистрибуиран низ површината на филмот, стапови одлично да екранот и не кора off.Лесен и брз за употреба, без воздушни меури; удобноста за време на инсталацијата е потврдено од повеќе од два милиони задоволни клиенти; во случај на неуспешен обид, на филм може да биде лесно отстранети, а апликацијата може да се повтори.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.Доживотна Гаранција : Ние гарантираме за доживотна гаранција за замена на филмот во случај на штета, Ако имате било инсталација проблеми, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.КОНЦЕПТ.Филмот е дизајниран да се вклопуваат во екранот и нејзините заоблени рабови.Ако се носат на вашиот телефон во некој случај, ние препорачуваме користење на заштитна фолија за паметен телефон шалче.Ова дефинитивно ќе се спречи некоја заштитна фолија од пилинг се исклучува кога ќе се отстрани паметен телефон капак.Мазна, удобно и речиси невидливи : по примена и целосно сушење на апликација на течност (до 24 часа), на екранот и целата површина е целосно мазни.Тоа е речиси невозможно да се види филмот на екранот и уредот.ВИДЕО.Ние ви препорачуваме да учат на видео туторијал пред да го користите.Нема отпечатоци од прсти на екранот по отстранување на филмот : филмот не попуштат кога отстранети и леплив слој остава леплива остатоци.Компатибилен со нови технологии : за Разлика од калено стакло, филмот е исто така 100% компатибилен за ултразвучно прикажува со отпечаток сензори.Помогне.Купувањето промовира проекти против климатските change.By купување SCREENSHIELD, ќе ја поддржуваат ПРИЛАГОДУВАЊЕ ФОНД со €0.50 и на тој начин поддршка на различни проекти кои ќе се обиде да се намали штетата предизвикана од страна на глобалните климатски промени.

Кон својствата

Производи во категоријата