Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FILTREC MN-A140G10 Директни Осветленост за FILTREC-A140G10, Pleated Микро Стакло Медиуми

FILTREC MN-A140G10 Директни Осветленост за FILTREC-A140G10, Pleated Микро Стакло Медиуми

DEN 1828.56
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики : номинална должина : 4.0-Инчен.Pleated микро стакло медиуми.Произведени во сад.Карактеристики : номинална Должина : 4.0", 10-micron, pleated Микро стакло медиуми, Buna заптивки.Овој производ е произведен во сад.

Кон својствата

Производи во категоријата