Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
J. W. Winco 10N63M81/DN Серија GN 343.2 Јаглероден Челик Навој Студ Тип на Израмнување Монтирање со Пластична Капа, Цинк Позлатен Заврши, Метрички Големина, M10 x 1.5 Тема Големина, 32

J. W. Winco 10N63M81/DN Серија GN 343.2 Јаглероден Челик Навој Студ Тип на Израмнување Монтирање со Пластична

DEN 674.40
 

Производот е достапен
Достапност

База и навој студ : Челик, цинк позлатен, сина passivated.Пластична капа : Technopolymer пластика, DELRIN, бела (природна боја).Хексадецимален орев : Челик, цинк позлатен, сина passivated, ISO 4032. На статички товар на GN 343.2 израмнување месеци е ограничена со капацитет од студ.На static load вредности во табелата подолу се однесуваат на нето-вертикален товар во однос на топката штекер.Под нормални работни услови, од страна на утовар или рапави вчитување не е невообичаено и капацитет ќе биде значително намалена, кои мора да бидат земени во предвид.Затегнувачка цврстина на челик во база и студ : 500 N/mm2. Месеци се обезбедени состави.

Кон својствата

Производи во категоријата