Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Mydiva 613 Русокоса Човечка Коса 3 Снопови со Главата на Бразилецот Тело Бран со Фронтален Богородица Човечка Коса Ткаат со 13x4 Чипка Фронтален (20 22 22+18)

Mydiva 613 Русокоса Човечка Коса 3 Снопови со Главата на Бразилецот Тело Бран со Фронтален Богородица Човечка

DEN 6240.00
 

Производот е достапен
Достапност

★Коса Материјал : Бразилски Тело Бран Коса Ткаат Weft 3 Снопови Со 13x4 Чипка Фронтален, 100% Богородица 8 A Човечка Коса Без Синтетички Влакна Мешани, Нема Вошки. ★# 613 Руса Коса, 95-105g/пакетот (3.3-3.5 мл/пакет), Чипка Фронтален 50-85g, чипка големина 13x4 инчен, 150% густина, белена јазли. 10inch-30inch Во Акции;Чипка фронтален Е 45g-75g/парче, 10inch-20inch Во Парк,Ако треба и други големини, може да се прилагодите на нив за вас .Транспарентен Швајцарската Чипка.Многу Природен Изглед!Направи Што Повеќе Прекрасно!Други Должина Може Да Се Прилагоди. ★Двојно машински weft дебели снопови,150% Густина .Тесни и уредни, жив & мека, метежот надомест, без пролевање, не lices, без мирис.Тоа може да биде стилизирана, рамни пеглаат и избелени според вашата желба, но треба да се грижи за тоа како свој коса. ★Време на испорака : брод во рок од 24 часа по цел освен за одмор од FEDEX/DHL ,3-5working дена ќе пристигне вас. ★Забелешка : за Било каков проблем, ве молам, не грижете се, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на ваше задоволство.Ние би сакале да се вратат, ако сакате да ги испратите назад, или ние би сакале да се направи компензација, ако сакате да се задржи.И кога ќе се добие, ако вие не сакате, ве молиме да не го намали чипка и чувајте го во добро, па тоа може да биде испратена назад.За нашата Коса снопови 1. Губење На Материјал : 100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса 2. Боја на коса : 613 русокоса боја на човечка коса ткаат, Може да Се Стилизирана Како Свој Коса. 3. Косата Одделение : 8 A Бразилецот Богородица Директно Човечка Коса 3 Снопови Со Чипка фронтален 4. Коса Должина : 10inch-30inch 5. Губење на Тежината : 95-105g/пакет 6. Губење На Квалитетот : Исклучителна Врвот Машина Двојно Weft, Многу Мек, Дебел Завршува, Минимум Пролевање, Метежот Слободни 7.Може Да Се Permed : Yes.Ве молиме не го надминува 150 C.За Чипка Пред Чипка Големина : 13 X4 Чипка фронт со Бебе Коса Чипка Боја : проѕирна Боја Чипка Материјал : Топ Швајцарската Чипка, Силни и Издржливи, Невидливи, ве Молиме Имајте Чипка далеку од Оган. Чипка Фронтален Тежина : 45g-85g/парче Коса Густина : 150% Полн Густина.100% Бразилецот Богородица Тело Бран Човечка Коса Направени Метод : Страна најчесто поставувани ПРАШАЊА Врзани Q1 : Колку долго го прави тоа трае?A : се Третираат како вашата сопствена коса и да ги преземат многу добро се грижи за тоа, косата ќе трае повеќе од една година.Добро коса материјал се направи косата производи повеќе силна и трае долго.Q2 : ова Може коса се исправи,завиткан?A : се Користи рамна железо/straighter или маша,ве молиме не го надминува 150 C,дури и кога fitteed,но како и со свој коса,никогаш не користете топла алатки премногу често, и немојте да го направите тоа премногу често,или на косата, лесно ќе се дојде суво и испреплетени.

Кон својствата

Производи во категоријата