Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Seorsok Компатибилен со MacBook Pro 13 инчен Лаптоп Случај 2020 Ослободување М1 A2338/A2251/ A2289 Допир ID Заштитна Пластична Тешко Школка Случај & Тастатура Покрие,Леопард Печатење

Seorsok Компатибилен со MacBook Pro 13 инчен Лаптоп Случај 2020 Ослободување М1 A2338/A2251/ A2289 Допир ID

DEN 551.76
 

Производот е достапен
Достапност

✔♥КОМПАТИБИЛНОСТ : Овој случај е САМО компатибилни со Macbook Pro 13 Инчен 2020 објави М1 A2338/A2289/A2251/.Ве молиме љубезно ве молиме проверете го бројот на моделот (AXXXX) на дното на вашиот Macbook да се утврди компатибилност и се однесуваат на приложените слики за да го видите ако го бројот на моделот е компатибилна со вашиот Macbook. ✔♥ФУНКЦИЈА : .Нуди лаптоп е подобра заштита и безбедност, заштита на вашиот лаптоп од Отпечатоци од прсти, Гребнатини, Капки, Smudges и Други Штети.Ултра-тенок и висок квалитет на материјали обезбеди вашиот Macbook долготрајна заштита.На дното на школка е мрежа шупливи, специјално дизајнирани за термички третман за да се постигне подобра вентилација и топлина дисипација.Четири силикони нозе, исто така, додава неколку millimeter на површината поделба за циркулацијата на воздух и го задржува вашиот Mac Book стабилна и безбедна. ✔♥ЦЕЛОСНО ПРИСТАП на т додадете многу на телесната тежина или волумен, лесно да се носите во вашата торба, преносни да ги носите.Исклучителна заврши пластични тешко школка случај ,живописни шема , мазна и не исчезнат.Мулти бои и дезени се достапни.Тенок, Лесен Пластични Школка Случај нема да додадете многу на телесната тежина или волумен, лесно да се носите во вашата торба, преносни да ги носите.Исклучителна заврши пластични тешко школка случај ,живописни шема , мазна и не исчезнат.Мулти бои и дезени се достапни.Она што ќе добиете за : 1*врвот случај,1*Мат Јасно дното случај, 1*тастатура го опфаќа целосно да го заштитите вашиот уред од дневен надомест на штета.Доаѓа со една мека и издржливи силикони тастатура опфаќа, заштита на вашиот Mac Book тастатура против spills (кафе/пиво/млеко), прашина или копчињата се носат.Овој Леопард Печати т додадете многу на телесната тежина или волумен, лесно да се носите во вашата торба, преносни да ги носите.Исклучителна заврши пластични тешко школка случај ,живописни шема , мазна и не исчезнат away Multi бои и дезени се достапни.Тенок, Лесен Пластични Школка Случај нема да додадете многу на телесната тежина или волумен, лесно да се носите во вашата торба, преносни да ги носите.Исклучителна заврши пластични тешко школка случај ,живописни шема , мазна и не исчезнат Мулти бои и дезени се достапни.

Кон својствата

Производи во категоријата