Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јазик Почиста, Темелно Чистење Флексибилни Обновливи Јазик Scraper за Возрасни за Дома за Патување(Основно Боја)

Јазик Почиста, Темелно Чистење Флексибилни Обновливи Јазик Scraper за Возрасни за Дома за Патување(Основно Боја)

DEN 1452.00
 

Производот е достапен
Достапност

Исплакнете со чиста вода за пиење и може да се користи.Тоа може да се дезинфицираат со врела вода, или тоа може да се користи откако во disinfector.U‑облик дизајн, доволно флексибилен за да пресврт и да се сврти, scrape сите делови на јазикот.Погоден за отстранување на денталниот плак, лош здив и одржување на орална хигиена, и подобро да се грижи за вашето орално здравје.Дали сакате да ја отстраните белиот слој на јазикот или одржување на орална хигиена, може да ги задоволи вашите потреби.Одат директно на дното на јазикот да се чисти темелно и оставете никаква нечистотија.Функција : 1. Одат директно на дното на јазикот да се чисти темелно и оставете никаква нечистотија.2. Исплакнете со чиста вода за пиење и може да се користи.Тоа може да се дезинфицираат со врела вода, или тоа може да се користи откако во disinfector.3. Дали сакате да ја отстраните белиот слој на јазикот или одржување на орална хигиена, може да ги задоволи вашите потреби.4. U‑облик дизајн, доволно флексибилен за да пресврт и да се сврти, scrape сите делови на јазикот.5. Погоден за отстранување на денталниот плак, лош здив и одржување на орална хигиена, и подобро да се грижи за вашето орално здравје.Спецификација : Предмет Тип : Јазик Scraper Material : Нерѓосувачки steel Characteristic : Избраниот челик не треба да биде заменет, лесно да се чисти и не е лесно да се сопственост на нечистотија Пакет Листата : 2 x Tongue Scraper.

Кон својствата

Item Type:
Tongue Scraper
Material:
Stainless steel
Characteristic:
Selected steel does not need to be replaced, easy to clean and not easy to possession of dirt
Package List:
2 xTongue Scraper :

Производи во категоријата