Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Преносни Патување Употреба Плетење Предиво Складирање Tote Торба Crocheting Игла Куки Торбичка Организатор

Преносни Патување Употреба Плетење Предиво Складирање Tote Торба Crocheting Игла Куки Торбичка Организатор

DEN 126.48
 

Производот е достапен
Достапност

Направена од квалитетот на оксфорд ткаенина материјали, лесни и издржливи.Патент затворање, кои сигурно ги држи на предиво торба затворени и се спречува предиво од кои спаѓаат надвор.Совршен за носење на рака или виси на вашиот зглоб, додека плетење или crocheting.Лесно да се земе вашата предиво и алатки заедно со вас кога посета на пријатели.Материјал : 600 D Оксфорд Ткаенина.Спецификации : Направена од квалитетот на оксфорд ткаенина материјали, лесни и издржливи.Патент затворање, кои сигурно ги држи на предиво торба затворени и се спречува предиво од кои спаѓаат надвор.Совршен за носење на рака или виси на вашиот зглоб, додека плетење или crocheting.Лесно да се земе вашата предиво и алатки заедно со вас кога посета на пријатели.Тип : Плетење Складирање Торба Материјал : 600 D Оксфорд Ткаенина Карактеристики : Пренослив, Патент Затворање, Голем Капацитет, Трајни Голема Чанта Големина : 31cm x 35cm x 7.5 cm/12.2" x 13.7" x 2.95" (Прибл.) Долго Капчиња Кука Торба Големина : 28cm x 14cm 4cm x/11" x 5.51" x 1.57" (Прибл.) Краток Капчиња Кука Торба Големина : 17cm x 14cm x 4cm/6.69" x 5.51" x 1.57" (Прибл.) Голема Octagon Торба Големина : 36cm x 15.8 cm x 15.5 cm/14.2" x 6.22" x 6.1" (Прибл.) Мали Кофа Торба Големина : 14cm 14.5 x cm/5.51" x 5.71" (Прибл.) Голема Кофа Торба Големина : 28cm x 33cm/11" x 13" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Плетење Складирање Торба (Алатки Не се Вклучени).

Кон својствата

Производи во категоријата