Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
REVO Америка AeroHD 16Ch. 5MP DVR, 3TB HDD Видео Систем за Безбедност, 16 x 5 MP IR Bullet Камери Внатрешна/Надворешна - Далечински Пристап преку Паметен Телефон, Таблета, PC & MAC, Бела (RA163B16I-

REVO Америка AeroHD 16Ch. 5MP DVR, 3TB HDD Видео Систем за Безбедност, 16 x 5 MP IR Bullet Камери Внатрешна/Надворешна

DEN 861.60
 

Производот е достапен
Достапност

Она што се Вклучени - Канал 16 5 MP DVR, 5 MP IR Bullet Камери (16 Парчиња.) Пре-инсталиран 3 TB Видео Надзор Одделение HDD, 60' BNC Кабел (16 Парчиња.).Главни Карактеристики - 100' ноќ визија, 3.6 mm Фиксен Објектив.Авто IR-намалување на филтер за точна Репродукција на боите.Наназад компатибилен со Аналогни камери.Smart Сигнали преку аларми и е-мејл известување.Далечински Мониторинг - Со Revo Аеро "Мобилен Стан" и "Прелистувач за Најава", можете да видите во живо храна, преглед минато снимката, да добијат известувања веднаш, може да се прилагоди на поставувања, да поставувате аларми, да се провери движење настани, прикажување на повеќе единици на еднаш и повеќе.DIY Инсталација - Ние ги обезбеди потребните материјали како што се видео клипови и прирачници, така што ќе може да се инсталира системот за себе.Сите што треба да направите е само да се следат неколку едноставни чекори и ќе завршиш.НИ се Базира Поддршка и Гаранција - Ние обезбедуваме 2-Годишно СЛОБОДНИ Гаранција која вклучува делови за замена за слободни и животниот век на техничка поддршка (e-mail одговор во рок од 24 часа).Вие исто така може јавете ни се на : +1(866) 625-7386 (Понеделник : 8am-6часот CST, Tue-Петок : 8am-5 попладне CST).Комбинирање на 5 Мегапикселна HD квалитет со практичноста на Аналогни, Revo Аеро е најдобра вредност во HD надзор.Revo Аеро е пробив Аналогни HD технологијата е комбинација на најдобрите на HD со удобноста и сигурноста на Аналогни и непобедлива вредност.Revo Аеро надзор системи испорача HD квалитет над BNC Коаксијален кабел и е наназад компатибилен со Аналогни камери, што го прави идеално за надградба на постоечкиот систем.На RA163 B16 I-3 T е комплетен plug and play надзор систем кој се одликува со 16 CH 5 MP Мегапикселна Аналогни DVR, 3 TB HDD, и 16x 5 MP внатрешна/надворешна Куршум камери.На Revo Аеро DVR поддржува до 5 Мегапикселна со снимањето, VGA и HDMI излез, сигнали и притисни известувања.На Revo Аеро Куршум Камера карактеристики IR анти одраз стакло, 3. 6mm фиксен објектив, IR-намалување на филтер и масивни 5 Мегапиксели сензор, два и пол пати решавање на стандардни 1080 P HD.На вградените IR Led диоди го осветлуваат сцена до 100' во целосна темнина.Revo Аеро Куршум камери се изградени за внатрешна и надворешна употреба, способни да се справат со широк опсег на температури, дожд или сјај.Сигурно ја видите вашата Revo Аеро систем од практично секаде.Revo Аеро smartphone стан ти овозможува да пристапите на вашата Revo Аеро систем.Приказ на вашата камери, ги прилагодувате поставките, па дури и снимање на видео.Да ги искористат предностите на 5 Мегапикселна HD резолуција, со удобноста и едноставноста на Аналогни.Мир на умот во исклучителни вредност и договор со Revo Аеро.

Кон својствата

Производи во категоријата