Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
MM 3 Ниво за Складирање Полица, Дрво Микробранова Печка Багажник, Копир Складирање Рек Десктоп Печатач, Полица Полици (Големина : 53cm × 32cm × 73cm)

MM 3 Ниво за Складирање Полица, Дрво Микробранова Печка Багажник, Копир Складирање Рек Десктоп Печатач, Полица

DEN 3278.40
 

Производот е достапен
Достапност

Бамбус материјал полици не се лесно да попуштат, не е лесно да се деформира, површината е насликана со заштитна боја, и нема да се промени бојата.Практично, простор за заштеда на енергија, единица за складирање.совршен за микробранова печка и други кујнски апарати.Здрав и силен изградба, концизен и прекрасен дизајн направи кујната повеќе убави и организирани.Пакетот Вклучува : 1 x единица за складирање(Декоративни елементи прикажани во производот фотографии не се вклучени).Директна Продажба Од Страна На Производителите.Време на испорака 9-15 дена.Враќање Опсег од 30 дена. ★ Големина : 43cm × 32cm × 73cm , 53cm × 32cm × 73cm , 60cm × 32cm × 73cm , 70cm × 32cm × 73cm The специфични димензии се прикажани во слика. (Големина на конверзија : 1 во = 2.54 см , 1 cm = 0.394 во)★ да Зачувате Простор:1. Полици може да се користи секоја педа простор на аголот на куќата, обезбедување идеална екран зачувување решение во спални соби, дневни соби, канцеларија области или kitchen2. Полици нудат совршено место за да се прикажат фотографии, свеќи, книги, чаши, или нешто што може да се мисли на.3. Исто така, совршен за огледала, книги и украси во спални соби или соби.★ Совршен Прикаже Полици:Полици може да работи добро како екранот единица за DVD, CD, украси, фотографии, огледала, збирки и одговара еден мал агол на куќата★ Карактеристики : 1. Максимизира складирање во минимални space2. Едноставен дизајн го прави полица погоден за различни локации.3. Се користи како поставување за да ги истакнуваат декоративни елементи како дел од вашиот дом décor или едноставно како bookcase.4. Погоден за дневна соба, кујна, хала, спална соба, канцеларија..★Информации : 1. Ги чистат со чиста влажна крпа.Избегнувајте користење на груби хемикалии.Сликите се за илустрација цел.Сите декор предмети кои не се вклучени во оваа понуда.2. Поради прирачник за мерење на 1-2cm големина грешка, ве молиме да ги физичката големина ќе преовладува.3. Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикан од светлината.4.Времето за испорака е 10-15 дена, и се врати опсегот е околу 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

Производи во категоријата