Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
C&D Визионерот Looney Песни-Daffy Duck Главата Печ, Мулти-Colered

C&D Визионерот Looney Песни-Daffy Duck Главата Печ, Мулти-Colered

DEN 200.40
 

Производот е достапен
Достапност

Врвен Квалитет, Детални Везови.Пеглаат-на Закрпи Не Ќе падне.Секој Печ има трајни adshesive лепило на грбот за железо-за трансфери или шиење на ткаенини.Совршен за Фармерки, Јакни, Елеци, Капи, Ранци и повеќе!.Секој Applique е уникатен, шарени, трендовски и забава.Направени од издржлив материјал.C&D Визионерот е производител и трговија на големо дистрибутер за лиценциран забава стока и оригинални уметнички дела Закрпи.

Кон својствата

Производи во категоријата