Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пајажина Сет 1 AirSick Airbrush Матрицата Дефиниција

Пајажина Сет 1 AirSick Airbrush Матрицата Дефиниција

DEN 479.76
 

Производот е достапен
Достапност

Прецизност Ласерски Сече. 100% Растворувач Доказ.Професионален Квалитет.Задоволство Да Се Гарантира.Вкупната Големина во инчи : 10.5" x 7.75" (секој).Оваа 2 airbrush матрицата сет содржи еден од нашите многу детални пајажина stencils, заедно со матрицата со неколку од нашите spider дизајни во различни големини.Пајакот матрицата исто така се одликува со hourglass да го вклучите вашиот пајаци во црни вдовици.Одличен начин за брзо да додадете темно и морничава детали за вашиот проект.Нашите stencils се совршени за напредни професионалци и почетници, идеална за секоја употреба и во високата побарувачка меѓу airbrush и тетоважа уметници, НИ автомобил и мотоцикл customizers, па дури и водечките облека брендови.Секој може да има корист од секој од нашите производи и идните топли дизајни во развој може значително да се скрати процесот на станување на airbrush експерт.Ние обезбедуваме stencils во врвот ласерски квалитет, со најжешките движат букви и графички дизајн, како и во текстилната и рекламирање индустрии.Сите професионални дизајни се за обновливи прецизност ласерски сече и се направени надвор од растворувач доказ дебели mylar материјал.Чиста ласерски сече рабовите на овој дизајн ќе ви овозможи да се создаде брз, доследни и повторливи многу детални стручни уметнички дела.За разлика од нашите конкуренти со инфериорни clip-за уметноста и традиционалните дизајни, ние се создаде само со висок квалитет и уникатни дизајни кои ќе outlast другите.Оваа 2 airbrush матрицата сет содржи еден од нашите многу детални пајажина stencils, заедно со матрицата со неколку од нашите spider дизајни во различни големини.Пајакот матрицата исто така се одликува со hourglass да го вклучите вашиот пајаци во црни вдовици.Одличен начин за брзо да додадете темно и морничава детали за вашиот проект.

Кон својствата

Производи во категоријата