Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Амазон Основите PLA 3D Печатач со Вжарено, 1.75 mm, Бела, 1 кг Гајтанот, 3 Spools

Амазон Основите PLA 3D Печатач со Вжарено, 1.75 mm, Бела, 1 кг Гајтанот, 3 Spools

DEN 1353.12
 

Производот е достапен
Достапност

3 D печатач со вжарено (1.75 mm дијаметар, бела; 1 кг на гајтанот; 3 spools); со цел да се вклопи најчестите 3 D принтери (проверете гајтанот големина за компатибилност).Направени од PLA, најчесто се користи термопластични материјали позната по своите пониски топење температура и леснотија на користење (не загрева кревет е потребно), плус тоа е ниско-искриват, без мирис, и нуди сјајни-тип финиш.Конструиран за да се намали притискање.Поддржани од страна на Основите 1-година ограничена гаранција.Опис на производот Основите PLA 3 D Печатач со Вжарено, 1.75 mm, Бела, 1 кг Гајтанот, 3 Spools Од Производителот Основи.

Кон својствата

Производи во категоријата