Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
InterDesign Classico Кујната Кабинет Чување на Организаторот за Skillets, Тави - Вертикална, Хром

InterDesign Classico Кујната Кабинет Чување на Организаторот за Skillets, Тави - Вертикална, Хром

DEN 671.28
 

Производот е достапен
Достапност

Skillet Организатор е погодно место за чување на skillets и го задржува вашата кабинети средена.Обезбедува подобар начин за да ги зачувувате и организирате вашите тави и skillets.Помага да се задржи ги одвои и повеќе лесно да се accessable.Магацинот вашиот skillets вертикално за да зачувате простор во вашата кујна - држи до 5 skillets.Изработени од челик со хром финиш. 11" Инчи x 9.11" Инчи x 7.8".Inter Design е Skillet Организатор погодно продавници вашиот тави и skillets вертикално, така што тие се избегне добивање рбет и scuffed во кабинетот.Тоа accommodates 5 skillets и создава дополнителен простор за складирање во вашата кујна.Додадете класичен изглед на вашата кујна со Остин мат црна колекција.Се организира во стил со кујна ѕиден држач, жица овошје сад, готвачот носителот s придонеси чувајте ги вашите потреби на дофат, сите со елегантен и модерен дизајн.Различни се преземе во врска со класичен фрижидер за отпадоци, i Designs Јасни колекција беше дизајниран со вашиот почетен во умот.Овие погодно производи, кои се движат од јајце држачот за да го бери за отпадоци, дојде со отстранлив кошница или послужавник што е лесно да се чисти.Овие кутии се исто така дизајниран да се направи произведуваат трае подолго, со секој бин BPA free s фрижидер s чување на кутии и кошеви само додадете во вашиот дом.Дизајниран да биде простор ефикасна, кантите може да бидат поставени по еден на друг.Секој производ е направена со трајни челик или од пластика и се нуди во повеќе бои & големини.

Кон својствата

Производи во категоријата