Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Playset Платформа Замав | Сино | 43 x 35 | Лесно Собранието | 300lb Капацитет | UV Тестирани | Удобно Поместена Челична Рамка | ASTM Уверение | Закачалки Не се Вклучени | DIY Дворот Swing

Playset Платформа Замав | Сино | 43 x 35 | Лесно Собранието | 300lb Капацитет | UV Тестирани | Удобно Поместена

DEN 673.44
 

Производот е достапен
Достапност

Големина - има и до 300 кг.Силна челична рамка е поместена за утеха, за да се обезбеди удобно занишан, за неколку часа.Направен од тешки ткаенина и челична рамка, оваа замав е направена да трае. ) - 1 година од производителот дефекти.

Кон својствата

Производи во категоријата