Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ПРВ Т-Мобиле REVVL 4+ (2020) 64GB 5062W (GSM Отклучен) 6.52 Display | долготрајна Батерија Smartphone - Челик Сива (Продолжува)

ПРВ Т-Мобиле REVVL 4+ (2020) 64GB 5062W (GSM Отклучен) 6.52 Display | долготрајна Батерија Smartphone - Челик

DEN 2832.00
 

Производот е достапен
Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ПРВ REVVL 4+ (2020) 64 GB 5062 W, Т-Мобиле Отклучен, 6.52-инчен HD+ екранот, 16 MP Пред Камера, Оперативен Систем Андроид; 4 GB RAM меморија.;.Фреквенција GSM : 850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz; UMTS : Бенд II (1900), Бенд IV (1700/2100), Бенд V (850); LTE : 2, 4, 5, 12, 66, 71; LTE Роаминг : 1, 3, 7, 8, 13, 20, 25, 26, 28, 38, 39, 40, 41. Чиста IMEI. 90 дена продавница ограничена гаранција.ПРВ REVVL 4+ (2020) 64 GB 5062 W, Т-Мобиле Отклучен, 6.52-инчен HD+ екранот, 16 MP Пред Камера, Оперативен Систем Андроид; Ram меморија : 4 GB; Чисти IMEI. 90 дена продавница ограничена гаранција.

Кон својствата

Производи во категоријата