Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Стенли База Камп Готви Сет за 4 | 21 Компјутери Гнездење Садови Направени од не ' Рѓосувачки Челик & BPA Free Материјал | Вкл Тенџере, капак, Сечење Одбор, Шпатула, Чинии, Ла?

Стенли База Камп Готви Сет за 4 | 21 Компјутери Гнездење Садови Направени од не ' Рѓосувачки Челик & BPA Free

DEN 2160.00
 

Производот е достапен
Достапност

21 ВГНЕЗДЕНИ КОМПОНЕНТИ : (1) 3 5 L тенџере, vented капак, (1) 7" 3-ply тава, (1) сечење одбор, (1) шпатула, (1) служи лажица, (4) 6" плочи, (4) 22oz чинии, (4) sporks, (1) сад сушење багажник, (1) отпорни на топлина trivet, (1) за заклучување bungee.ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ : Произведени со користење 18/8 нерѓосувачки челик овој готвење собата е силна, нула доказ и rustproof Без одржување, освен за перење е потребно, за изработка на овој садови лесен-за-користење и сигурен за секое патување.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : Ова доаѓа целосно натоварен со 21 различни парчиња кои може да се готви оброк за мали или големи групи без преземањето премногу простор комплет сите заедно гнезда (инструкции се врежани во капакот), за изработка на овој компактен и лесен за транспорт.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : треба да се трошат вашето време adventuring, не чистење – тоа е причината зошто ние го направиле нашите садови лесно да се чисти основна чиста потреби само сапун и топла вода или хартиена крпа, додека челична волна може да се користи за продлабочување на кожата.На база на камп готви поставите носи удобноста на вашата кујна на отворено.Оваа 19 парче сет пакети надолу во својата 3.7 Qt тенџере и содржи сè за да се првично, готви и чисти.Таа, исто така доаѓа со multilayered база фрај n и место на поставување за 4 па можете да дадете свој што пламен готви оброк.

Кон својствата

Производи во категоријата