Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FILTREC MN-RVR20A05B Директни Осветленост за FILTREC-RVR20A05B, Sintered Влакна Медиуми

FILTREC MN-RVR20A05B Директни Осветленост за FILTREC-RVR20A05B, Sintered Влакна Медиуми

DEN 2008.80
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики : номинална должина : 3.0-Инчен, 5-micron, sintered влакна медиуми.Сите производи се гарантира да бидат ослободени од производствени дефекти и ги исполнуваат или надминуваат фабричките спецификации во однос на фит форма и функционалност.Произведени во сад.Карактеристики : номинална Должина : 3.0", 5-micron, sintered влакна медиуми.Сите производи се гарантира да бидат ослободени од производствени дефекти и ги исполнуваат или надминуваат фабричките спецификации во однос на фит форма и функционалност.

Кон својствата

Производи во категоријата