Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сенка Техника Ножеви 062 Борба Karambit Фиксна Сечилото на Нож со OD Зелено Платно Micarta Рачки

Сенка Техника Ножеви 062 Борба Karambit Фиксна Сечилото на Нож со OD Зелено Платно Micarta Рачки

DEN 664.80
 

Производот е достапен
Достапност

Овој Специфичен Фиксна Нож, исто Така, Вклучува Обвивка!.Сенка Техника Борба Karambit.Вкупно. 3.5" 1095 висока јаглероден челик karambit ножот со црн прав грб заврши.Целосна танг со прст прстен и lanyard дупка.OD зелено платно micarta рачки.Лиен црна Kydex обвивка со хоризонтална, вертикална и 45 степен нерешено опција.Направен во САД.Фиксна Сечилото На Нож Тип : Karambit Сечилото Крај : Црна Рачка Материјал : Micarta.

Кон својствата

Производи во категоријата