Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Модерен Отворено Директно Закопани Пост Светлина Пол Црна Фрлија Алуминиум 84 Додатоци за Надворешни Куќа Тремот Патио Надвор Палубата Гаража Двор Градина Патекат

Модерен Отворено Директно Закопани Пост Светлина Пол Црна Фрлија Алуминиум 84 Додатоци за Надворешни Куќа Тремот

DEN 2399.76
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 84" висок целина.Топ монтажа површината е 3" широк.Тежи 6.6 lbs.Отворено осветлување пост светлина пол од Џон Timberland бренд.Влажни локација отворено оценет.Црн финиш.Фрлија алуминиумски изградба.Пост само; врвот светлина или фенер не е вклучена.Accommodates стандардна големина пост светла.Директно закопани инсталација.Пост има страна отвор за довод на жица една нога од дното.Инсталирате на вашиот пост-планината светла или фенери на врвот на ова поле.Во елегантна црна заврши и минималистички дизајн, ова отворено осветлување пост светлина пол нуди чист модерен изглед.Accommodates стандардна големина пост светла.Директно закопани инсталација.Заврши својата надворешна осветлување колекција од спарување оваа црна пол со пост светлина планината.

Кон својствата

Производи во категоријата