Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
invisibobble ТЕНОК Traceless Спирала Коса Врски - Пакување од 3, Останете Злато - Силна Еластична Зафат Серпентина Коса Додатоци за Жени - Не Kink, Не Впива - Нежно за Девојки Тинеј

invisibobble ТЕНОК Traceless Спирала Коса Врски - Пакување од 3, Останете Злато - Силна Еластична Зафат Серпентина

DEN 191.76
 

Производот е достапен
Достапност

Домот на Косата Прстен : сложена допир на познатиот спирална форма на ОРИГИНАЛНИОТ коса вратоврска : ова е invisibobble ТЕНОК.Скриени во една убава updo или пенливо во сонцето – Кристално Јасно е секој е омилен.Не Жртва Стил За Удобност : Благодарение на својата спирална форма, ТЕНОК обезбедува висок носи удобност.Бидејќи SLIM влакна се врзуваат не се впие, тоа е многу хигиенски, не метежот и е нежно да се косата додека се уште обезбедување на силна потпора.Најдете ги Вашите Рамнотежа : право фризура е исто толку важно како и на облека.На invisibobble ТЕНОК коса, вратоврската е совршена алатка за лесно креирање на соодветен фризура за двете стилски канцеларија фризура и за жив вечер изглед.Рачниот зглоб До : Претвори во модерен нараквица, на invisibobble ТЕНОК коса, вратоврската е шарени и стилски додатоци за заокружување од секоја облека.Збирка : На invisibobble ТЕНОК е достапен во седум бои : Кристално Јасно, Точно, Црна, Хром Слатка Хром, Бронза Мене Убаво, Останете Злато, Суета Самовила, и Бела Роза Галакси дека додадете суптилна и елегантна завршница на секој стил.За гламурозна До-dos и здрава коса!.

Кон својствата

Производи во категоријата