Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Yosoo Здравје Опрема 120Pcs E-Клип Асортиман во Собата со Прозорецот, од не ' Рѓосувачки Челик Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен Асортиман Отворање Кадар Прстен Circlip Ком?

Yosoo Здравје Опрема 120Pcs E-Клип Асортиман во Собата со Прозорецот, од не ' Рѓосувачки Челик Circlip Надворешни

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

[Материјал] : Направена на 304 нерѓосувачки челик, обезбедува одлична рѓа отпор во вода апликации, погодна за внатрешна и надворешна употреба. [Материјал] : Направена на 304 нерѓосувачки челик, обезбедува одлична рѓа отпор во вода апликации, погодна за внатрешна и надворешна употреба. [Лесно за Чување] : Овој комплет е организирана од страна на големина/вид на транспарентен складирање случај за брз пристап и заштитник. [Пакет се Вклучени] : Доаѓа со 120pcs замена e-клипови за широк спектар на обезбедување задачи околу shop или home. [Сет Вклучува 10 Најчесто користените Димензии (Метрички)] : 1.5 мм, 2mm, 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10мм. [100% Задоволство] : Ако имате било какви прашања во врска со оваа точка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат во рок од 24 часа во работни денови.Опис : - 100% Сосема нов и квалитет.- Издржлив и едноставен за инсталација - отпорност на Корозија и масло отпор - Може да се користи за да се вратило на машина - Многу модели кои може да ги исполни вашите различни побарувачката.Карактеристики : Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Color : Silver Nominal Дијаметар : 1.5-10(мм)Количина : 120 Pcs(12 PCs во секој тип)Кутија Големина : 13.2*7*2cm Package Included : 120pcs * E-Клипови.

Кон својствата

Производи во категоријата