Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кондор Алатка за & Нож, Крајната Граница, 4-1/2in Нож, Micarta се Справи со Обвивка

Кондор Алатка за & Нож, Крајната Граница, 4-1/2in Нож, Micarta се Справи со Обвивка

DEN 1382.88
 

Производот е достапен
Достапност

Направена од највисок квалитет на материјали.Изграден за перформанси и издржливост.Направен во Ел Салвадор. 9 5/8" во целина. 4 1/2" епоксидна црна прав обложени 1075 висока јаглероден челик сечилото.Целосна танг.Црна micarta се справува со кој во divot дека може да се користи како приклучок за оган лак вежба метод.Нерѓосувачки pommel крајот.Црниот кожен појас обвивка со lanyard дупка.

Кон својствата

Производи во категоријата