Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Z109S DC Струја Isolator, Влез/Излез 0~20mA/ 4~20mA

Z109S DC Струја Isolator, Влез/Излез 0~20mA/ 4~20mA

DEN 297.60
 

Производот е достапен
Достапност

DC струја isolator.Влез/Излез 0~20m A/ 4~20m A.Може да власт, исто така, all (сите) 2-жица сензори и може да се користи за да се реши исто така моќ конфликти во истата ма јамка.3-начин галвански изолација меѓу (Напојување/input/output).Напојување : 9~40 Vdc/ 19~28 Vac.

Кон својствата

Производи во категоријата