Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FILTREC MN-RVR10030B25V Директни Осветленост за FILTREC-RVR10030B25V, од не ' Рѓосувачки Челик

FILTREC MN-RVR10030B25V Директни Осветленост за FILTREC-RVR10030B25V, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 5131.44
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики : номинална должина : 10.0-Инчен, 25-micron, 304 Ss нерѓосувачки челик жица mesh медиуми, Viton заптивки.Сите производи се гарантира да бидат ослободени од производствени дефекти и ги исполнуваат или надминуваат фабричките спецификации во однос на фит форма и функционалност.Произведени во сад.Пакет Димензии : 11.0" L x 5.33" W x 5.33" H. Карактеристики : номинална Должина : 10.0", 25-micron, 304 SS нерѓосувачки челик жица mesh медиуми, Viton заптивки.Сите производи се гарантира да бидат ослободени од производствени дефекти и ги исполнуваат или надминуваат фабричките спецификации во однос на фит форма и функционалност.

Кон својствата

Производи во категоријата