Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
V-MAXZONE ДЕЛОВИ Задните Светла VR-1853 Опашка Светлина Собранието Опашка Светилка 1 Пар за Возачот и Совозачот Страна Комплетен Сет Црна Компатибилен со Хонда Граѓански 1

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Задните Светла VR-1853 Опашка Светлина Собранието Опашка Светилка 1 Пар за Возачот и Совозачот

DEN 3614.88
 

Производот е достапен
Достапност

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување.Производ Компатибилен Со Хонда Граѓански (09.1995-02.2001) Hatchback 3 D - Одговара на Хонда Граѓански 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 Hatchback 3 Врати.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производот е сосема нов, не се користи и првично спакувани / Една година гаранција / Десно-страна сообраќај (RHT).Управувачот на левата страна / Одобрување : без одобрение / Обемот на испорака : 2-парче сет, за возачот и совозачот страна / Инсталација - plug-n-игра операција, директна топ-на OE монтажа или акции единица замена / Боја : Црна.Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.Производ description Product е сосема нов, не се користи и првично packed One година warranty Installation не предизвикува problems Right рака сообраќај (RHT).Воланот на лево side Excellent замена за старите оригинални set This производ совршено се вклопува во car Price за збир на светилки (лево и десно)Производ details Product : Задните Lights Color : BLACKApproval : без approval Body варијанта : HATCHBACK 3 DScope на испорака : 2-парче сет, за возачот и совозачот side Product компатибилен со ХОНДА ГРАЃАНСКИ (09.1995-02.2001).

Кон својствата

Производи во категоријата