Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
iDrive Хибриди Високи Men ' s Golf Сите Комплетно Целосен Сет, кој Вклучува: #3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ФОТОНАПОНСКИ Високи Flex со Премиум Мажите Артритични Зафат Право Врачени Нови И Flex К?

iDrive Хибриди Високи Men ' s Golf Сите Комплетно Целосен Сет, кој Вклучува: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ФОТОНАПОНСКИ

DEN 11997.60
 

Производот е достапен
Достапност

Право Раце.Виш Flex i Drive Брзина Графит Вратило.Мажите Стандардна Должина : #3=40 Инчи : Лофт=19 Степени, #4=39 1/2 Инчи : Лофт=22 Степени, #5=39 Инчи : Лофт=25 Степени, #6=38 1/2 Инчи : Лофт=28 Степени, #7=38 Инчи : Лофт=31 Степени, #8=37 1/2 Инчи : Лофт=34 степени, #9=37 Инчи : Лофт=37 Степени, PW=36 1/2 Инчи Лофт=40 степени.НАДГРАДБА ЗА СИТЕ 8 ХИБРИДИ : Премиум Tacki-Mac Артритични Голф Зафат.Го замени Вашиот Целиот тешко да го користите железо сет со i Drive сите хибрид железо сет!Подобрување на вашиот Хибрид-Железо игра!Предности на i Drive Хибрид : -Поголема Тежина Позиционирани Зад "Слатка Место" -Подлабоко Празнина Назад Создава Построги Шут Дисперзија, Со Што се Зголемува Точноста На Off Центар Хитови. -Аеродинамичен Дизајн Создава Намалување Во Влечи, Што Води До Повисока Клуб Главата Брзина и Широк за Да Тенки Круна Дизајн Создава Пониски CG Да Промовира Повисоки Започне Агол За Повеќе Далечина - Лесни Премиум Графит Шахти Промовира Побрзо Замав Брзина За Поголема Далечина.Вашиот Сопствени Направени i Drive Голф Хибрид Е Собрани од Страна на Страна Во Реката, CA, USA И Испорачани Директно До Вашата Врата.* * * Бесплатна НАДГРАДБА ЗА СИТЕ 8 ХИБРИДИ : АРТРИТИЧНИ ЏАМБО КОСТЕЦ - единствена serrated дизајн и мека смеса дава извонредна контрола и чувство за голфери во потрага за 3/32" преголеми зафат.Одличен за голфери со послаба страна сила.

Кон својствата

Производи во категоријата