Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FILTREC MN-RVR10030E10V Директни Осветленост за FILTREC-RVR10030E10V, Pleated Микро Стакло Медиуми

FILTREC MN-RVR10030E10V Директни Осветленост за FILTREC-RVR10030E10V, Pleated Микро Стакло Медиуми

DEN 2391.60
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики : номинална должина : 10.0-Инчен, 10-micron, pleated микро стакло медиуми, Viton заптивки.Сите производи се гарантира да бидат ослободени од производствени дефекти и ги исполнуваат или надминуваат фабричките спецификации во однос на фит форма и функционалност.Произведени во сад.Карактеристики : номинална Должина : 10.0", 10-micron, pleated микро стакло медиуми, Viton заптивки.Сите производи се гарантира да бидат ослободени од производствени дефекти и ги исполнуваат или надминуваат фабричките спецификации во однос на фит форма и функционалност.

Кон својствата

Производи во категоријата