Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Homyl 2X 3W Мини Стерео Аудио Звучници DIY Целосен Опсег 4ohm Говорникот Звучникот Silm Активни Преносни Говорникот Затворен Надворешна Употреба Автомобил Авто Мотор Мотор

Homyl 2X 3W Мини Стерео Аудио Звучници DIY Целосен Опсег 4ohm Говорникот Звучникот Silm Активни Преносни Говорникот

DEN 573.60
 

Производот е достапен
Достапност

* Материјал : Пластика. * Големина : 35mm долго, 25мм широк и 6mm дебели. * Моќ : 3 watts. * должина на : 5cm, 2pin 2.0 терминали. * Отпорност : 4 ohms.Опис : Големина : 35mm долго, 25мм широк и 6mm дебели - должина на : 5cm, 2pin 2.0 терминали - Отпорност : 4 ohms - Моќ : 3 watts Specification : - Материјал : Пластика - Size : 44x28x15mm Package Вклучува : (2 Парчиња)1 Парче целосен опсег празнина speaker Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Кон својствата

- Material:
Plastic
- Size:
44x28x15mm
Package Includes:
(2 Pack) :
1 Piece full range cavity speaker :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Производи во категоријата