Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CGSignLab 2474575_mbsw_8x3_None |Забави Деца Играње -Креда Агол Премиум Брусен Алуминиум Знак | 8x3

CGSignLab 2474575_mbsw_8x3_None |Забави Деца Играње -Креда Агол Премиум Брусен Алуминиум Знак | 8x3

DEN 623.76
 

Производот е достапен
Достапност

Изградена во САД. 3мм единствено еднострана Алуминиум.Избледи и абразија отпорни на УВ мастило.Печатени раб до раб - целосна крварат.Хардверски Додатоци : edge-зафат метал standoffs.Печатат директно на класична бела завршница, алуминиум и знаци направи одличен прв впечаток.Овие прифатлива, но сепак трајни знаци се најубаво прикажани со работ-зафат метал standoffs.Алуминиум знаци обезбеди лесен, издржливи се прикаже опцијата дека нема да рѓа или исчезнат.

Кон својствата

Производи во категоријата