Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Samsung HD154UI ОД 1,5 ТБ SATA 5400 RPM Хард Диск

Samsung HD154UI ОД 1,5 ТБ SATA 5400 RPM Хард Диск

DEN 1844.64
 

Производот е достапен
Достапност

MAX. 1.5 ТБ Форматирана Капацитетот На Дискот.Serial ATA 3.0 Gbps Интерфејс Поддршка.Подобрување на снимањето стабилност во текот на температура со PMR.Напредни динамичен FOD контрола за најдобри податоци интегритет.Интелигентни компензација на надворешните пречки.СЕМ HD154 UI ОД 1,5 ТБ 32 M SA5400.

Кон својствата

Производи во категоријата