Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Robern MC2030D622RE2 Кабината,М Ser,20X30,D6,Bch,Rh,Е2

Robern MC2030D622RE2 Кабината,М Ser,20X30,D6,Bch,Rh,Е2

DEN 890.40
 

Производот е достапен
Достапност

W 19 1/4" x H 30" x D 6".Стил : Модерна/Современиот - Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни - Висина : 30 во.Ширина : 19 во 1/4 - Длабочина : 6 во Внатрешноста Огледало : Yes - Број на Полици : 3 - Врамени или Frameless : Врамени -.М Серија.М Серија модуларен cabinetry може да се ganged, се рангирани или стојат сами да креирате кориснички стил простор.Надградба опции вклучуваат програмабилни ноќ светлина, огледало defogger и внатрешни работи електрични и USB приклучок.Карактеристики вклучуваат : .

Кон својствата

Производи во категоријата