Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DITO Директно Нож KJ658

DITO Директно Нож KJ658

DEN 1711.20
 

Производот е достапен
Достапност

DITO.Директно Нож.KJ658. Висок Квалитет.Челик.СПЕЦИФИКАЦИИ ДОЛЖИНА : 1 1/8", 28 mm ШИРИНА : 3 9/16", 90 mm МАТЕРИЈАЛ : ЧЕЛИК ТЕЖИНА : .18 lb ВКЛУЧУВА : (2) ФИЛИПС ГЛАВАТА ЗАВРТКИ ЦЕНТРИ : 3 1/4", 83 мм ДЕЛ РЕФЕРЕНТНИ ИНФОРМАЦИИ DITO : KJ658, US277, 22-0705-00 МОДЕЛ РЕФЕРЕНТНИ ИНФОРМАЦИИ DITO МОДЕЛИ : TR21, TR22, TR23 DITO ПРОЦЕСОР за ХРАНА МОДЕЛИ : TR-21, НОВ СТИЛ, TR-21, СТАР СТИЛ, TR-22, НОВ СТИЛ, TR-22, СТАР СТИЛ, TR-23 DITO ЗЕЛЕНЧУК ПРВИЧНО ПРИЛОГ МОДЕЛИ : CX21 : Сериски # : ЕМ.

Кон својствата

Производи во категоријата