Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Metabo HPT Батерија 18V, 3.0 Ах, Литиум-Јон, Слајд Стил, Компактен и Лесен Дизајн (339782M)

Metabo HPT Батерија 18V, 3.0 Ах, Литиум-Јон, Слајд Стил, Компактен и Лесен Дизајн (339782M)

DEN 1031.76
 

Производот е достапен
Достапност

БАТЕРИЈА : 18 V 3.0 Ах Батеријата.КОМПАТИБИЛНОСТ : Работи со Metabo HPT и Hitachi алат 18-Volt лизгачот стил tools.ПАТЕНТ : Кино Заштита Коло ја подобрува безбедноста и осигурува подолго животниот век на батеријата.Metabo HPT : Исти алатки.Ново име.Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Metabo HPT е компактен 18-Volt 3. 0 Ah литиум јонска батерија обезбедува сите моќ и да ја стартувате време на конвенционална 3.0 Ах литиум јонска батерија, но во помали стапало со помала тежина.Батеријата е ¾ од очигледна помалку во висина и тежина 0.6 кг помалку од конвенционалните 3.0 Ах литиум јонска батерија.Компактниот 3.0 Ах батеријата прави било Metabo HPT/Hitachi алатка тоа сили полесни, поудобно и многу удобен за корисникот.Батериите се опремени со Мултиплексирање Заштита Коло за да се спречи над-оптоварување, во текот-полнење и над-испуштање, кои понатаму се протега на нивниот просечен век на батеријата.Батериите се покриени со 2-годишна гаранција за мирот на умот.

Кон својствата

Производи во категоријата