Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 ПАРЧИЊА Светлата Склопови За Hyundai Sonata 2015-2017 Bi-Xenon Објектив за Проектирање Двојно Зрак Ксенон HID КОМПЛЕТ Со LED Дневни Работи Светла

2 ПАРЧИЊА Светлата Склопови За Hyundai Sonata 2015-2017 Bi-Xenon Објектив за Проектирање Двојно Зрак Ксенон

DEN 2364.00
 

Производот е достапен
Достапност

За 2015 2016 2017 Hyundai Sonata [Внимание : Не се Компатибилни на Модели w/ Фабрика HID Фарови][Ако Може да не се Сигурни , Испратете ни Слика од Вашиот Автомобил ].Доаѓа во Пар Светла Собранија [Вклучени Левата Страна (Возачот Страна) Обезбеди Подобро Светло Шема Од Традиционалните Кристал Фарови.Висока зрачна [2 Ниски зрак+2 Висок Зрак=4 Висока Зрачна], Побезбедно Во Дожд, Магла и Снег ; Автоматско LED светилки drl ,Возење Веднаш светне, направени со најдобри материјали и прецизно го осветлуваат со Ултра-Светли SMD LED чипови.Директна Замена, Приклучок за Поврзување, Лесна Инсталација; Оригинална Големина, Водоотпорен и Издржливи. 1 Година Гаранција[Доколку е Потребно, Професионална Инсталација се Препорачува].Детали За Производот : 1. Име на производ : Светлата собрание ; 2. Вклучувајќи : Лево светло и Вистинската светлина ; 3 .Се КРИЕШЕ КОМПЛЕТ : Вклучувајќи ги и 2 се Придушници и 2 xenon светилки ; 4. Светла боја : 4300 K 5000k 6000 K 8000k(стандардно : 6000k) ; 5. Слаба светлина : го КРИЕШЕ bifocal проектор xenon за полнење ; 6. Ниска зрак : 2 xenon светилка(D2 H/H7) ; 7. Висока зрачна : 2 xenon светилка + 2 халоген светилка ; 8. Светилки drl : Вклучувајќи (бела) ; 9. Manual/auto adjust : Поддршка ; 10. Испорака : Бесплатна испорака(стандардно : Брза испорака-ЕМС); Лесно да се инсталира, Но ние се уште ви препорачуваме да се најде професионална инсталација ако не се сигурни дека ќе може да го направи тоа.

Кон својствата

Производи во категоријата