Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
KidKraft Пополни со Забавно Играчка Кутија - Дрвени Играчки Кутија Клупа - Нане

KidKraft Пополни со Забавно Играчка Кутија - Дрвени Играчки Кутија Клупа - Нане

DEN 647.76
 

Производот е достапен
Достапност

Двојки како клупата за дополнителни седишта.Рачки на страни го прави полесно да се движат.Безбедност зглоб држи капакот од намалувањето и pinching малку прсти.Повисоки назад за повеќе поддршка и удобно седење.Помага да се задржи спални соби уреден и организиран.Нова рационализација дизајн и свежи најпопуларните бои направи Пополни со Забавно Играчка Кутија од Kid Kraft атрактивна мебел избор за спални соби, playrooms, па дури и животни средини.Cutouts на страната даде рацете место да се сфати така, објектот може да се помести на сигурно и едноставно од место до место.Децата може да атмосфера на капакот за да читате книги или да си игра со играчки.Чување на предмети во играчка кутија помогнат на подот уреден и дава на деца одговорност и сопственост на каде да ги задржат своите негувале playthings.Плус, безбедноста зглоб затвора полека да се заштити малку помошници' раце.Изберете боја која најдобро одговара на вашата насловна е décor.

Кон својствата

Производи во категоријата