Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
KASHSURG Schirmer Солза Тест Ленти со Сини Марка 1000 Ленти (Стерилни)

KASHSURG Schirmer Солза Тест Ленти со Сини Марка 1000 Ленти (Стерилни)

DEN 4728.00
 

Производот е достапен
Достапност

Се користи за мерење на солза производство.Секоја лента има печатени mm скала со Индикатор Боја.Може да се чува резултат споредба пред и после третманот.CE уверение.Schirmer Солза Тест Ленти со Син Марко : 1000 ленти (Стерилни).Schirmer Солза Тест Ленти Со Син Марко.

Кон својствата

Производи во категоријата