Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Премиум Сомот Scrunchie со Патент Џеб - 10 Парчиња Scrunchy Скриени Коса Scrunchie конска опашка Носителот Еластична Бендови Подарок за Пријател (10PACK)

Премиум Сомот Scrunchie со Патент Џеб - 10 Парчиња Scrunchy Скриени Коса Scrunchie конска опашка Носителот Еластична

DEN 287.76
 

Производот е достапен
Достапност

[СКРИЕН ПАТЕНТ ДИЗАЈН] Скриени џеб scrunchie скривам беше опремен со патент џеб кој може да се задржи мала работа – пари, кармин, внесете и така натаму. [СЛОБОДНИ РАКА] потреба да се донесе essentials (lip balm s нашата мисија, да им донесе подобар живот и незаборавно време за жени и девојки.Сомот Scrunchie може да се поправи косата добро и сакајте финтата или оштетување на вашата коса. -100% шик рачно изработени патент коса врски за Жени и Девојки. -Нежен scrunchy ќе додадете повеќе шарм за вашата облека и да се направи да изгледа домот.Со тоа ќе стане фокусот на толпата и да добијат многу комплименти. -Еластична коса додатоци не се само за на секојдневниот живот и на фестивалот,но, исто така, како посебен подарок за вашите роднини и пријатели.Со fifwumang scrunchie сет, вие не само што може да го користите како кадифе коса scrunchies, патент џеб scrunchie како најдобар подарок за девојки, жени, мајка, баба,сестра, пријатели, тоа се вклопуваат во Божиќ, Нова Година е Ден, Роденден, Денот на Вљубените, итн.Оваа scrunchies пак може да се примени во различни прилики, спорт, партии, патување, канцеларија, училиште, секојдневно користење, водење.Оваа scrunchie поставите вклучувајќи 6pcs на шарени scrunchies, вклучувајќи 2pcs на полиестер материјал ( црна и куркума), 4pcs на сомот scrunchies ( бела, тебе зелена, од тебе розови, тебе сина.Секоја боја има своја посебност и е многу погоден за секојдневна употреба.Погоден за сите типови на коса и стилови како права или кадрава коса, конска опашка, пунџа, Updo, симпатична pigtail .Се надевам дека тоа може да ви донесе шарени секојдневниот живот.Тоа исто така може да биде совршен подарок за Божиќ,Денот на Вљубените,роденден,годишнина,вашето семејство и пријатели.

Кон својствата

Производи во категоријата