Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Coverking Сопствен Автомобил Покритие за Одберете Fisker Карма Модели - Stormproof Солидна (Црна)

Coverking Сопствен Автомобил Покритие за Одберете Fisker Карма Модели - Stormproof Солидна (Црна)

DEN 959.04
 

Производот е достапен
Достапност

Обезбедува исклучителна заштита од штетните UV зраци и екстремни временски услови, како што се поројниот дожд и снег и ткаенини се лекува и необложени, па тоа нема да избледи и после години на интензивно изложување на сонце.НЕ се потпираат soley на elasticized дното на поклопецот во високо-правец.Грижа за Вашиот Cover Stormproof е дизајниран да биде ниска одржување и природа лесно да се чува чист.Чистење на вашиот поклопецот е едноставно.Истурете топла вода во текот на маска за да се забрза одмрзнување.Тоа е конструиран за да ги споделите со постојните влага надвор, и да ја задржите нови влага од запишување.За чистење на внатрешноста, со едноставно инсталирање на маската внатре-надвор и следете ги истите чекори.Coverking сопствени возила опфаќа се дизајнирани и намалување на софистицирани CAD/CAM системи, кои Coverking пионер во повеќе од дваесет години.Обичај огледало и антена џебови се пораби во да им овозможи на маска за да се одморат snuggly на вашето возило е екстериерот.Ако е потребно, се мијат понатаму со мек сунѓер или крпа натопена во вода со благ, био-degradable почиста.Вашата маска е направена за цел според вашето возило и спецификации, и брзо се превезува до вашата врата.Супериорен Материјал Stormproof беше развиена од страна на Coverking е заштита на возилото експерти и инженери.НЕ го покривајте влажно возило.НЕ користете маска додека trailering возило.Одговараат на точната спецификации на вашето возило година, се направи, модел, и конфигурациски опции.Ова го намалува вее на ветрот и движење кои, со текот на времето, може да го оштети вашиот крај.Neoprene еластична tensioners на предни и задни држете ја насловната безбедно место.Проверете со вашиот сликар или тело продавница за препорачува лек време.

Кон својствата

Производи во категоријата