Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Виножито Вистински D4C Главниот Прекинувач

Виножито Вистински D4C Главниот Прекинувач

DEN 450.96
 

Производот е достапен
Достапност

ПРОЧИТАЈ ОПИС ПОДОЛУ!.Оваа опција работи со сите D4 C Виножито системи.Ако имате switch дека има 6 дупки каде жици, притисни, ве молиме да ги прочитате информациите подолу за тоа како да жица овој дизајн се префрлите.Фабриката ОЕМ switch за D4 C SE (Посебно Издание) и D4 C модел Виножито.Оваа опција за прв пат дојде како на сликата во рана верзија D4 C кој излезе во 1986 година. Rexair потоа заменета со нов дизајн switch дека не треба жици спроведен.Новата верзија имаше шест дупки кои ќе се држи жици во.Во внатрешноста на секоја дупка беше пролет натоварено фати што се одржа на жици во место.Со текот на времето, фабрика најде дека ова беше инфериорен во однос на дизајнот и се вратив назад на четири банкарскиот систем.

Кон својствата

Производи во категоријата