Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
WIX MN-R41D10GV2 Директни Осветленост за WIX-R41D10GV2, Pleated Микро Стакло Медиуми

WIX MN-R41D10GV2 Директни Осветленост за WIX-R41D10GV2, Pleated Микро Стакло Медиуми

DEN 1873.68
 

Производот е достапен
Достапност

Номинална должина : 9.0-Инчен.Pleated микро стакло медиуми.Произведени во сад.Карактеристики : номинална Должина : 9.0", 10-micron, pleated Микро стакло медиуми, 6-бар заобиколат Вентил.Овој производ е произведен во сад.

Кон својствата

Производи во категоријата